2012-07-25 03:39

Akcja św. Krzysztof 2012 - Zaproszenie do łączności duchowej i modlitwy w intencji polskich kierowców

Drodzy Misjonarze i Misjonarki!

W dniach 22 – 29 lipca br. trwa w Polsce XIII Tydzień Św. Krzysztofa, który ogłasza MIVA Polska.

W tym czasie polecamy w modlitwie wszystkich kierowców i podróżujących po polskich drogach. Kierowcy zaś odpowiadając na apel MIVA Polska biorą udział w Akcji św. Krzysztof – 1grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy. To dzięki tej Akcji wspieramy potrzebujących misjonarzy w zdobywaniu pojazdów potrzebnych na misjach.

Wzywając wstawiennictwa św. Krzysztofa i bł. Jana Pawła II, wielkiego Misjonarza i Pielgrzyma świata, modlimy się o błogosławieństwo Boże i o szczęśliwe i bezpieczne podróże dla wszystkich kierujących pojazdami. Tak wielu ludzi cierpi z powodu wypadków drogowych! Tak wielu traci życie! W Polsce to 4 tysiące ofiar śmiertelnych w ciągu ostatniego roku. MIVA Polska wraz Krajowym Duszpasterstwem Kierowców nie tylko zwraca się z apelami do kierowców, aby jeździli ostrożnie i bezpiecznie, ale także wspiera modlitwą wszystkie wysiłki podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Pragniemy zaprosić wszystkich misjonarzy i misjonarki do solidarnej łączności duchowej i modlitwy w intencji wszystkich polskich kierowców. Niech to będzie wyraz misjonarskiej wdzięczności za ich pomoc przekazywaną na zakup misyjnych środków transportu.

Z wdzięcznością za włączenie się do naszej akcji modlitewnej

Ks. Jerzy Kraśnicki

Dyrektor MIVA Polska

oraz

Ks. Marian Midura

Krajowy Duszpasterz Kierowców

Niech Pan prowadzi Was bezpiecznie po misyjnych ścieżkach!

Święty Krzysztofie, módl się za nami!

Warszawa, dn. 21 lipca 2012 r.

 

—————

Powrót